MINŐSÉGI VÉRELEMZÉS

KECSKEMÉT

FÓT

Szavazás

Az elmúlt félévben volt Ön szűrővizsgálaton?
igen
nem

MINŐSÉGI VÉRELEMZÉS

PREVENTÍV SZŰRŐVIZSGÁLAT

SZEGED

ALLERGIÁSOK!

Energiainformációs

Allergia-Vizsgálat

folyamatos
jelentkezés

Kecskemét

infó:
20/9464-249

Egészségmegőrző Tanácsadás

Új Költségmentes Szolgáltatásunk

Claritas Alapítvány

Egészségmegőrző Tanácsadás

.

A nemzetközi trendek egyértelműen arra utalnak, hogy a hagyományos egészségügyi ellátás mellett az alternatív egészségmegőrző technikák és kiegészítő gyógymódok egyre nagyobb szerephez jutnak.

.

Az emberek számára az utóbbi években a témával foglalkozó, legkülönbözőbb szintű információk tömege vált hozzáférhetővé, a tömegkommunikáción keresztül. Így a lakosság laikus elképzelései az egészségről és betegségről drámai módon megváltoztak.

.

A hatékony egészségmegőrzés szempontjából nélkülözhetetlen, hogy legyenek ismereteink a betegek és egészségesek hiedelmeiről, egészségfelfogásáról és ebből fakadó egészség és betegség magatartásról, életmódjáról, és tudjunk hatékonyan segíteni ezekbe a sokszor rejtett folyamatokba.

.

Ebből a szempontból kiemelkedő szerepe lehet a jövőben, Alapítványunk egészségmegőrző tanácsadó szolgáltatásának.

.

Tanácsadásunkal költségmentesen állunk az érdeklődők rendelkezésére, minden  betegséggel, emberi, lelki problémában, illetve táplálkozással kapcsolatos kérdésben.

.

Egészségmegőrző tanácsadásunkat megelőzi egy térítésmentes állapotfelmérés, a felmérést egy konzultáció keretében tanácsadás követi. A konzultáció elemzést tartalmaz, és az eredmények ismeretében személyreszabott tanácsadásra alapul, amely során a természetgyógyász és a páciens együttesen beszélik át a megismert problémákat, és keresnek közös megoldást.

.

A felmérés :  Immunrendszer , Nyirokrendszer, Savbázis egyensúly, Allergia,Izületek állapotát, Gombák, Baktériumok,Vírusok, Toxinok jelenlétét kutatja.

.

Célunk a test-lélek-szellem egységének helyreállítása, a harmónia megteremtése, a gyógyulás elérése, az egészség megőrzése, a megelőzések biztosítása és a folyamatos fejlődés által tudásunk és tapasztalatunk továbbadása.

.

Amennyiben Önt is érintik hasonló kérdések, és

AKAR VÁLTOZTATNI

örömmel látjuk tanácsadásunkon.

Tanácsadásaink nagy érdeklődésre tartanak számot,

legyen szó akár méregtelenítésről, allergiáról, vagy fogyókúráról.

Várjuk szeretettel

20/9464-249